Novinky:

Spuštěn nový server o nákladní automobilové dopravě - Truck v Praxi

Spuštěn nový server o skladování a skladovém hospodářství - Sklady v Praxi

Logistics Media Group - Doprava v Praxi

Výprodej webových stránek

Přinášíme pro Vás výprodej profesionálních webových stránek pro dodávkové a kamionové autodopravce. K zakoupené webové stránce dostanete zdarma banner vhodný pro reklamu na internetu a zdarma získáte na jeden měsíc jednu reklamní plochu na největším dopravně logistické portále v Česku (www.dopravavpraxi.cz). Nezapomeňte, že 90% zákazníků hledá dodavatele na internetu a 80% z nich si utváří dojem o kvalitě firmy podle webových stránek. Pokud Vaše zákazníky Vaše stránky neosloví, tak hledají jinde na internetu.

Poskytujete profesionální služby a chcete tak také vypadat? Nehodí se Vám stránky ve výprodeji? Vytvoříme Vám webovou prezentaci dle Vašich představ, přímo na míru. Návrh stránky je od nás zcela zdarma.

C4

Autodopravci do 3,5 t - Dodávky:

Dodavky Tato stránka je ve výprodeji za konečnou cenu 1000 Kč. Napište nám na doprava@vpraxi.cz nebo zavolejte na 245 006 412. Cena zahrnuje výměnu textů, loga a sloganu + banner zdarma. Cena nezahrnuje případné další grafické práce, doménu a hosting. Hosting i s doménou stojí do 1500 Kč ročně, nebo lze pořídit i zdarma.

Autodopravci nad 3,5 t - Kamiony:


Kamiony
Tato stránka je ve výprodeji za konečnou cenu 1000 Kč. Napište nám na doprava@vpraxi.cz nebo zavolejte na 245 006 412. Cena zahrnuje výměnu textů, loga a sloganu + banner zdarma. Cena nezahrnuje případné další grafické práce, doménu a hosting. Hosting i s doménou stojí do 1500 Kč ročně, nebo lze pořídit i zdarma.

Naše projekty:

Doprava v Praxi Truck v Praxi Sklady v Praxi